• Hawaii TRIPS FUN

  1-808-548-8800

  Hawaii paketave pushime

  Ne jemi një agjenci e licencuar udhëtimit bazuar në Honolulu, Hawaii.
  Ne jemi nga Hawaii kështu Ne e dimë Hawaii mirë.

 • RRETH Hawaii TRIPS FUN


  Hawaii Fun Trips është një agjenci licencuar Travel bazuar në Hawaii (licenca # 6274). Ne jemi të vendosur në ishullin e Oahu. Në Hawaii Fun Trips qëllimi ynë është që të merrni ju çmimin më të ulët në Hawaii paketën tuaj pushime. Hawaii Fun Trips përpiqet për të kënaqur klientët tanë dhe të tregojnë atyre frymë Aloha se ishujt janë të njohur për të. Agjentët tanë jetojnë në Hawaii dhe do të jetë në gjendje për të përgjigjen për çdo pyetje që mund të keni në lidhje me Hawaii. Hawaii Fun Trips specializuar në Hawaii. Ne jemi ekspertë Hawaii!

  Pse të zgjidhni Hawaii udhëtime argëtim?

  Sepse ne ofrojmë më shumë për më pak se kushdo tjetër! Ne jemi miqtë tuaj në Hawaii, vetëm një telefonatë larg duhet të keni nevojë për ndihmë dhe këshilla lokale. Çmimet tona nuk mund të rrahur dhe të shërbimit tonë është superiore. Ne kujdesemi për ju dhe të vlerësojmë biznesin tuaj.

  LIBRI TANI! PAGUANI MË VONË!

  Rezervoni pushimet tuaja Hawaii tani dhe të paguani më vonë!
  Rezervoj Hawaii paketën tuaj pushime me sa më pak si një depozitë $ 150,00
  Ne e dimë se nganjëherë mund të jetë e vështirë për të paguar për pushimet tuaja në mënyrë të plotë. Kjo është arsyeja pse ne përpiqemi për ta bërë atë aq e thjeshtë sa të jetë e mundur për ju! Ju mund të gjeni të përsosur paketën tuaj Hawaii pushime dhe rezervoni atë me sa më pak si një depozitë $ 150,00 per person. Nuk ka akuzat e financave, interesit ose e kreditit kontrolle.
  Me Hawaii Fun Trips ju mund të ngadalë të paguajë pushime tuaj pak në kohë. Pagesa përfundimtare për pushime tuaj Hawaii do të jetë vetëm për shkak 30 ditë para nisjes.

  BEST VLERA

  Hawaii Fun Trips ju ofron vlerën më të mirë për dollar tuaj Hawaii pushime. Ne punojmë me të gjithë tregtarët me shumicë të mëdha, kështu që ne jemi në gjendje të ofrojnë ulje të konsiderueshme në Hawaii hotele, fluturime dhe aktiviteteve. Ne do të ju ndihmojë të projektimit pushimet tuaja ideale Hawaiian për të përshtaten buxhetin tuaj. Ne ofrojmë paketa ekonomike pushime gjatë gjithë rrugës për paketa pushime luksoze. Hawaii Fun Trips do të bëni të sigurtë që ju do të merrni ndonjë përmirësimet, ofron falas natën dhe kredi ushqimore. Qëllimi ynë kryesor është që t'ju ofrojë vlerën më të mirë të mundshme për Hawaii dollar tuaj pushime.

  ISLANDS SHUMËFISHTË

  Nëse jeni duke shkuar për të udhëtuar gjatë gjithë rrugës për Hawaii, ju mund të dëshironi të vizitoni më shumë se vetëm një ishull. Pse udhëtuar gjatë gjithë rrugës për Hawaii dhe për të vizituar vetëm një ishull? Çdo ishull është unik dhe ofron përvoja të ndryshme. Agjentët tanë janë këtu në Hawaii dhe do të punojë me ju në çdo hap të rrugës për të ndihmuar ju të hartuar paketën ideal pushime tuaj multi-ishull. Vetëm plotësoni në sistemin japin kuotën e më poshtë me ishujt që ju dëshironi për të vizituar dhe ne do të përgjigjet menjëherë me një itinerar të sugjeruar dhe një kuotë asnjë detyrim.

  Të lartë të shërbimit

  Hawaii Fun agjentin tuaj të udhëtimit Udhëtime do të punojë me ju në çdo hap të rrugës për të hartuar ideal pushimet tuaja Hawaii. Nëse ju doni të vizitoni vetëm një ishull ose të gjitha Ishujt Havai, ne jemi të përkushtuar për të gjetur ju vlerën më të mirë të mundshme për Hawaii dollar tuaj pushime.

  Në Buxhetin LUKSOZE

  Në Hawaii Fun Trips ne punojmë shumë për t'u siguruar që Hawaii pushime tuaj ëndërr të bëhet realitet! Ne ofrojmë pushimet Hawaii nga të gjitha qytetet e mëdha amerikane në të gjitha Ishujt Havai. Ne ofrojmë Hotele te Lira gjithë rrugës për 6 pronat yll. Ne përpiqemi që të jetë konkurruese në çmimet tona.

  GROUP TRAVEL

  Planifikimi një bashkim familjar, kisha, ngjarje sportive ose ndoshta martesë për 10 apo më shumë njerëz në Hawaii? Një Hawaii Fun specialist udhëtimit grup do të ju ndihmojë të gjeni të bëjë më të mirë në Hawaii airfare dhe hoteliere paketa me ritme të grupit të zbritur. Për Hawaii nevojat tuaja të udhëtimit grup, ju lutemi na kontaktoni në 1-808-548-8800 ose plotësoni një pa asnjë kërkesë kuotë detyrim më poshtë.


Përdoreni këtë hartë për të gjetur restorante, filma, etj

Komente No Comments »

 • RSS Hawaii Moti

  • Përmbledhje
   Një ditë më shumë nga moti i erës tregtar pritet në sajë të presionit të lartë mbi shumë verilindje Paqësor. Stuhi tropikale Kilo do të kalojë në jugperëndim tonë këtë fundjavë, dhe një zonë të madhe të lagështisë në anën lindore të stuhisë do të tërhiqen nga veriu deri zinxhirin e ishullit. Kjo do të rrisë rrezikun për dushe rëndë apo thundershowers duke filluar së pari pranë Bi [...]

HawaiiFunTrips.com - info@HawaiiFunTrips.com

Hawaii TRIPS FUN
1-808-548-8800
Ne jemi një agjenci e licencuar udhëtimit bazuar në Hawaii. Ne e dimë Hawaii mirë.

Mahalo për biznesin tuaj!